2010. évi versenyek

Hozzászólások száma: 22 db
#23. Szerző: Ádám - 2009.11.02. 15:07
Kedves Kalózosok!

Bizonyára olvastátok, hogy november 15-ig kell az MVSZ-szel szerződést kötni versenyek rendezésére, ezért sürgős tennivalónk van, különös tekintettel arra, hogy a 2011-es magyar EB-re a válogató sorozat július 1-én kezdődik. A fontos ranglistaversenyek (f = 1,2) időpontjai nagyjából összeálltak, amint az alább látható, kérem mielőbb a hozzászólásokat, illetve az illetékesektől a pontos dátumokat. Előre is köszönöm: Ádám

Agárd: szokásosan április eleje illetve Sirály kupa szept. 2. hétvége;
Fertő-tó: Széchenyi a Magyar bajnokság előtt 1 vagy 2 héttel (sajnos SÉP nem lesz, ahogy hallottam) és a Fertő-bajnokság aug. 20-22,
Mályi: június eleje vagy vége; illetve Hejőkeresztúr a Fertő-bajnokság előtt 1 vagy 2 héttel;
Balaton: Atom kupa Pünkösdkor (máj. 24 körül), Paks kupa június közepén, Fűzfő kupa aug. vége vagy szept. első hétvége.
Magyar Bajnokság: július 23-tól Balatonfüreden.

Egyelőre ennyi, várom a pontos dátumokat és hozzászólásokat, beleértve a további, nem 1,2-es versenyek dátumait is.

Ádám
[b][/b]
#23. Szerző: Koleszár L - 2009.11.15. 12:01 Előzmény: (#23.) Ádám
Mályi/hkereszturi versenyek időpontja az Ádám-levele topicra sikeredett. Bocsánat!
#23. Szerző: Ádám - 2009.11.16. 13:47 Előzmény: (#23.) Koleszár L
Lajoskám!

A Fűzfő-kupa májusban és Atom-kupa júniusban nem tőlem szerzett információ! (lásd topiknyitót)

Örülnék, ha már a többi tó is leadná az információt!
#23. Szerző: H.Gábor - 2009.11.16. 16:52 Előzmény: (#23.) Ádám
Sziasztok,

A következő versenyeket rendezzük jövőre (FVE)

Fertő tavi Évadnyitó május 15-16.
FVE Kupa június 12-13.
Széchenyi Regatta július 10-11. Jövő évtőll a kb. 30 évvel ezelőtti hagyományoknak megfelelően finn is indul.
#23. Szerző: Kajári Gábor - 2009.11.16. 17:00
2009 május 8 szombat Félsziget-kerülő Tihany.
-A nevezési díj 50%-al ugyan nő ( 1500 Huf ) de a vacsi meglesz, és próbálok majd sörös hordót szervezni a rajthoz és a befutóhoz!
#23. Szerző: Kajári Gábor - 2009.11.16. 20:57 Előzmény: (#23.) Kajári Gábor
-szóval akkor az évszám:
2010 május 8 szombat Félsziget-kerülő
#23. Szerző: Mohi - 2009.12.07. 21:44
Sziasztok!

Ádám, a mi versenyünk ill az agárdi Sirály Kupa is a szeptember 4-5-i hétvégén szerepel a sailing.hu-n a versenynaptárban.
Ez így biztosan nem lesz jó! Elírás lehet, vagy mi az oka, tudsz róla?!

köszi, üdv: Mohi
#23. Szerző: Ádám - 2009.12.08. 12:50 Előzmény: (#23.) Mohi
Mohi, nem volt még időm megnézni, az egyeztetőn kellett volna kibuknia. Én mindenesetre szerettem volna a Sirályt 1 héttel későbbre. Agárdiak, tőletek mehetne? Ez lenne az évi utolsó komoly ranglista-verseny, és egyben válogató az EB-re.

Majd beszélek Kőpityuval.
#23. Szerző: Mohi - 2010.01.05. 17:05 Előzmény: (#23.) Ádám
Sziasztok,

kicsit megakadt a tű nálam, mert ugyanez a kérdés továbbra is:
a mi versenyünk ill az agárdi Sirály Kupa is a szeptember 4-5-i hétvégén szerepelt a sailing.hu-n a versenynaptárban.
Ez így biztosan nem lesz jó! Elírás lehet, vagy mi az oka?

köszi, üdv: Mohi
#23. Szerző: Ádám - 2010.01.06. 08:25 Előzmény: (#23.) Mohi
Mohi, teljesen igazad van, én is kértem már Kőpityut hogy kérdezzen rá, de eddig még nem láttam nyomát; a tegnapelőtt Kolepetinek elküldött versenynaptárban meg nem vettem észre, hogy nem történt még változtatás. Szerintem értelemszerűen a Sirályt kellene 1 héttel később tenni, már csak azért is, mert ellenkező esetben a bajnokság kezdetétől fogva 6 1,2-es verseny lenne 5 hétvége alatt. Ez egy kicsit sok.
« Vissza a témákhoz
  • SBGK Szabadalmi és Ügyvédi Irodák
  • FESTINA
  • VM Sails
  • UT-Expert
  • GlobeNet Zrt.
  • Jammertal Borbirtok
  • GanzHydro Kft.
  • Expert Társaságok Miskolc
  • fps webügynökség
  • microware Hungary Kft.
  • Fiktív Pub