2010. évi versenyek

Hozzászólások száma: 22 db
#23. Szerző: drg - 2010.01.19. 13:25 Előzmény: (#23.) Ádám
szia,

Köszi a kommentet. Nem Pet,i hanem Én csináltam, de a lényeg h elkezdtük. Javítom és kicserélem az infok alapján.

Gábor
#23. Szerző: Ádám - 2010.05.25. 11:15
Kedves Mindenki!

Nagyon köszönöm a szombati közgyűlésen az aktív résztvételt, szerintem hasznos munkát végeztünk. Egyben köszönöm az Atomosoknak a helyszínt és a kiváló rendezést. Mindenkinek szeretettel gratulálok.

Néhány témával kapcsolatban kiegészítést kell tegyek, ezeket majd külön is ki fogjuk tenni a honlapra. Remélem, hogy Nyesti ezt gyorsan meg tudja csinálni.

1. A Kalóz Országos Bajnokság időpontja sajnos valóban jó a versenynaptárban, azaz Július 23 - 28. Ennek oka az, hogy az egész versenynaptárt előre kellett hozni, mivel Úszó Európabajnokság lesz Füreden és a Nagyhajós bajnokságot is előre kellett hozni 1 nappal. Viszont a bajnokságokat mindig 6 napra kell kiírni, és csak így jön ki a napok száma.

Másrészt viszont: A 23-ai dátum csak névleges, esetleg egy esti nevezéssel; szombat, 24-e délután felmérés és nevezés (közben délelőtt vegyespáros verseny), este pedig megnyitó.
25-én vasárnap délelőtt 10-kor pedig az első futam, így van 4 teljes napunk a futamokra, ez elég kell hogy legyen. Az utolsó futam mondjuk 28.-án szerda du. 4-kor. Ez lesz a versenykiírásban, mindenki ezek szerint alakíthatja a programot.

2. Valóban kimaradt az Osztrák Bajnokság a versenynaptárból, ennek oka, hogy a mai napig sincsen fent a honlapjukon ez a dátum a listán, csak az ábrás-naptáros variációban. Értelemszerűen az Osztrák Bajnokság (Attersee, 2010 aug. 12-15) beleszámít a magyar ranglistába 1,3-as faktorral, mint eddig is.

3. Hogy elkerüljük az esetleges ütközést, megkértem K. Laci bácsit, hogy cseréljék meg a hejőkeresztúri versenyeket, azaz a Daruker legyen aug. 7-8 -án és a Megyei bajnokság 14-15-én. Viszont a szombati határozatunk értelmében az EB-válogatóba csak a hazai 1,2-es és 1,4-es versenyek számítanak bele, az Osztrák bajnokság nyilvánvalóan nem.

Ennél jobb megoldás nekem nem jutott eszembe, de szerintem eléggé méltányos.

Ádám
#23. Szerző: tomcatch22 - 2010.04.05. 13:09
Sziasztok!

Vegyes képek minden hajóosztályról itt:
http://picasaweb.google.hu/tomcatch22/20100403_Agard_evadnyito#

Ha valaki szeretne a róla készült képről nagyobb méretet, jelezze mailben (tomcatch22@gmail.com)
Ingyen-bérmentve küldöm az eredetit..
#23. Szerző: szuszu - 2010.01.28. 08:16 Előzmény: (#23.) Nyeste G
Köszi Ádám a gyors választ! Jó utat! Sok sikert!
#23. Szerző: Nyeste G - 2010.01.27. 20:44 Előzmény: (#23.) Koleszár L
Köszönöm Laci bá kérdését, de fogalmam sincs, mert én nem vagyok kispapa![emot6]
Bár lehet, hogy Ő többet tud és hát ugye Ő az orvos...
[emot4]
#23. Szerző: Ádám - 2010.01.27. 15:30 Előzmény: (#23.) szuszu
Helló Szuszukám!

Már nem te vagy az első, akit elragad a buzgóság. Holnap utazom Berlinbe az IPA ülésre, ahol a kontingensekről is lesz szó, én 20 helyet fogok kérni és majdnem biztos, hogy megkapom.
A válogató meg szokás szerint (mert régen még úgy volt, hogy többen akartak menni, mint ahány helyünk volt) úgy fog történni, hogy a göngyölített rangsort fogjuk figyelembe venni, azaz a 2010. július 1 és 2011 június 30 között elért ranglistapontokat. De ez csak alapállás, mert én az idei közgyűlésen azt fogom javasolni, hogy csak az 1,2-re vagy annál nagyobbra kiírt versenyek számítsanak a válogatóba. Egyébként meg a legjobb 5 eredmény kerül értékelésre.

Úgy hogy úgy osszad be az idődet hogy legalább 5 érvényes versenyed legyen.
#23. Szerző: szuszu - 2010.01.27. 14:30 Előzmény: (#23.) Koleszár L
Sziasztok!

Én nem vágom,mert eddig nem került szóba,hogy EB-re menjünk, de, most,hogy jövőre Mo.-on lesz, szívesen elindulnánk...[emot2], milyen módon mennek a válogatók, mi alapjá? Már, ha egyáltalán lesz? Hány magyar egység indulhat?

Köszi a választ előre is!

Csáááá
#23. Szerző: Koleszár L - 2010.01.27. 12:24 Előzmény: (#23.) hajdúlaci
És akkor hogy vannak a kispapák? Zsolti, Peti, Hajdula Nyeste G? (Persze mindezt csak a férfiszolidaritás jegyében...)[emot2]
#23. Szerző: hajdúlaci - 2010.01.26. 18:11 Előzmény: (#23.) Ádám
szia Ádám !
Köszönjük jól,problémamentes félidő. Próbáltalak elérni telefonon, majd legközelebb....
#23. Szerző: Ádám - 2010.01.21. 11:50 Előzmény: (#23.) hajdúlaci
Szia Laci hogy vagytok?

Kattints a Javítottuk a versenynaptárt-ra és ott letölthető a naptár. Sok szerencsét, Enikőnek is persze.

Üdv: Ádám
« Vissza a témákhoz
  • SBGK Szabadalmi és Ügyvédi Irodák
  • FESTINA
  • VM Sails
  • UT-Expert
  • GlobeNet Zrt.
  • Jammertal Borbirtok
  • GanzHydro Kft.
  • Expert Társaságok Miskolc
  • fps webügynökség
  • microware Hungary Kft.