Csapatszellem (avagy a régi vendégkönyv folytatása)

Hozzászólások száma: 4293 db
#4294. Szerző: Koleszár Péter - 2002.10.08. 10:59
Robi!rnrnGondolkozzatok el azon, hogy az egészségbiztosítási pénztárban is el lehet számolni a vitorlát és így máris 30%-kal kevesebbe kerül a dolog. rnrnÉn most valami hasonlón gondolkodom.rnrn
#4294. Szerző: Nairobi - 2002.10.08. 08:33
A Kole család North garnitúrája a hét végén szépen állt! Igaz elég nagy szél volt.rn A többi állásról: szerintem szombatom örültek, hogy a hajó áll.(mi is)
#4294. Szerző: Nairobi - 2002.10.08. 08:23
Sziasztok!rnNem szerettem volna vitát, ellenségeskedést indítani! rnÉn is támogatom a hajók súlymérését! Vállalunk minden mérést, hogy pontot tegyünk ennek az ügynek a végére.rnSzeptemberben volt egy mérlegelése a hajónak. Az érdeklodoket értesítettük az eredményrol!rnA témát szerintem akkor tudjuk lezárni, ha meg lesz a közös mérlegelés! Én ezzel nem szeretnék többet foglalkozni! rnÜdv!
#4294. Szerző: Garzi - 2002.10.08. 08:30
Zsóti!rnEz a súlyméréses dolog magyarországon soha nem ment rendesen, mert én emlékszem amikor pl a 97 Zánkai Eb-re a nyúlék kértek kölcsön 1 Füke kalózt valahonnan, 2 nap, éjjel nappal dolgozt(unk)ak, azon hogy verseny képes legyen a hajó, aztán azt az 1 hajót sikerült eloször vízre tenni Zánkán, a Wels Tomi csak ennyit mondott, mert o is ott volt szerencsétlenségünkre, "Gyerekek olyan furán billeg ez a hajó és olyan magasan is van, mérjük meg!" Vagy 20-30 kg-val volt könnyebb mert a tisztelt hajó építo "mester" kispórolta belole az anyagot. Jelzem hogy azt az 1 hajót sikerült akkor lemérni mert a mérés után bedöglött a mérleg, és az egész Eb alatt nem volt több súly mérés.rnRGO: Amíg nem tanulunk meg rendes, szabályos hajókat építeni addig ne várjuk azt hogy minden hajó szabályos lesz. Na ez nálunk a helyzet, súly ügyekben...szerintem...
#4294. Szerző: Kolezoli - 2002.10.08. 08:19
Szóval Zsolti azt akarod mondani, hogy nekünk nem áll szépen a hajóban... Hát még ha Peti helyett valami szoke novel kellene egy hajoban lenni és úgy nem állna szépen azt a szemrehányást megérteném, de így???
#4294. Szerző: Nairobi - 2002.10.07. 16:11
Szasz Szab!rnAz nem baj, ha nagyobb a rudazat, meg a vitorlafelület! akkor legalább nem azt kifogásoljátok majd, hogy könnyebb a hajó!:-))))rnÜdv!rnrnEgyébként köszönöm a véleményeket! Örülök, hogy ilyen gyorsan infóhoz lehet jutni!
#4294. Szerző: Garzi - 2002.10.07. 16:14
Egyet értek az elottem szólóval ballon ügyben, és szerintem is az alakja jobb mint a Clown-é, ebbol kifolyólag húz jobban :-))).rnMellesleg az anyaga is jobban bírja!
#4294. Szerző: Beno - 2002.10.07. 17:11
Zsóti véleményét osztom, szorzom oszt igaza van, Mondjuk mi az árbócra húzzuk és nem a kezünkre de akinek nincs árbóca toldja meg a kezével, oszt akkor még a FD vászon is felfér, viccen túl szerintem a legszebb a NORTH (jogos a 10 pont Kolezoli) de ha nem fogsz ki jó fockot (egy 15 éves snitje van)akkor nem vagy elég éles. Viszont nagyon gyors foleg kicsi meg eros szélben. Viszont a Clownhoz nem köll ész aztán csak mész majd minden szélben (Szabnak a C- fock nem tetszik). A Moritz meg valahol a ketto között van egyszer mentünk vele jó volt. rnBallon meg egy van a VM, a többi meg futott még. (mondjuk a legjobb ha aranykezu manchaftal veszed de abból meg szintén csak egy van Sz.Szab) rn(mondjuk egy extra light hajóra majdnem mindegy mit húzunk fel jó az OPTI SAILS is)
#4294. Szerző: BENO(nem az aki az elobb írt) - 2002.10.07. 17:26
MIÉRT NEM LEHET AZ OSZTRAK OLDALT MEGNYITNI? rnrnMÉG A VITORLÁKRÓL: HA MOST KELLENE VENNI VÁSZNAT BIZTOS A HUN205 VÁSZNÁT VENNÉM MEG (hahahahaha)
#4294. Szerző: Zsóti - 2002.10.08. 07:46
Szasztok!rnrnA North vitorlával kapcsolatosan nem teljesen értek egyet veletek. Az pl. igaz, hogy a Kole család gyors volt vele a Bajnokság vége felé, de hogy a vitorla szépen állt volna... háát, az enyhén szólva is túlzás. (hangsúlyozom, hogy szerintem!!!) Nekem éppen ezért jön be a Clown, mert, mint azt korábban említettem, ha szép az alakja, akkor megy jól. Persze az is ighaz, hogy mindenkinek más a szép alak.rnrnMás: Súly-téma: Szerintem ne célozgassunk itt mindenféle súlyokra. Robiék felé ha jól emléxem Bencééktol már elhangzott valszeg könnyebb a hajójuk. Ok meg azt mondták hogy nehezebb. Egy biztos, a hajó többünk véleménye szerint is szemmel láthatólag magasabban úszott a vizen, mint bármelyik másik, illetve kis szélben is extrém gxors volt, bármelyikünkhöz képest, ez azonban nem érdekes, ha tényleg megvan a súlya. javaslom, hogy mindenféle félreértés elkerülése végett jövore a bajnokságon csak olyan hajók indulhassanak, amelyek a bajnokság elott kontroll-súlymérésen vesznek részt. Esetleg az évad elején is lehjetne egy ilyet csinálni. Mi a véleményetek?
« Vissza a témákhoz
  • SBGK Szabadalmi és Ügyvédi Irodák
  • FESTINA
  • VM Sails
  • UT-Expert
  • GlobeNet Zrt.
  • Jammertal Borbirtok
  • GanzHydro Kft.
  • Expert Társaságok Miskolc
  • fps webügynökség
  • microware Hungary Kft.
  • Fiktív Pub