Csapatszellem (avagy a régi vendégkönyv folytatása)

Hozzászólások száma: 4293 db
#4294. Szerző: nori - 2002.10.07. 15:44
a vasznakrol: en eddig mentem raudaschl-al, moritz-cal meg clown-nal...a raudaschlos idöszakomban a raumbojanal meg szamaraztam ballonnal, ugyhogy azt hagyjuk...a moritzos korszak rövid volt, de akkoriban meg nem tetszet...a clown tetszik, meg most is, a ballonrol zsotika elmondta mar a velemenyemet, bar erre csak annyit, hogy majd 2 ev vogelmeier utan nyilatkozom, mert az most van eloszor...az alakja jobban tetszik mint a clown-e, es ez mar csak azert is jo, mert azt lehet hinni, hogy gyorsabb...amugy erdemes megnezni a ganta-sailst, azt is nagyon kezdik ajanlani a nemetek! rnszasz gadzsi....
#4294. Szerző: T.Sz.Zsolti - 2002.10.07. 14:10
Ugyehogyugye?!rnJó szél, siklás- és hullámhegyek, Jéééézusomokkal tarkítva, ilyen volt az utolsó agárdy derbi. Örülök, hogy az Atomfiúknak és a nagy létszámú Mályi tavi különítménynek is része lehetett az élményben.
#4294. Szerző: Szab - 2002.10.07. 15:33
Szasz miskolci gádzsé, remélem jól vagytok meg minden!rnSzerintem a legjobb a repülo hollandi vászon, de kicsit drágább, mert új rudazat is kell hozzá, vagy mi.
#4294. Szerző: koleszárné (gádzsi) - 2002.10.07. 13:55
Akkor most én vagyok a szamár... Így tényleg sokkal jobb...
#4294. Szerző: Kolezoli - 2002.10.07. 11:06
ZsoltirnUgye ez nem komoly kérdés...rnHányan mennénk??? NYÓCNAK pont a fele gondolom én... SZóval szerintem én, Laci Bácsi, Péter meg a Gádzsi, bár én helyettük nem nyilatkozhatok...
#4294. Szerző: nori - 2002.10.07. 11:49
...a szamar az elejen.....
#4294. Szerző: Garzi - 2002.10.07. 12:39 Előzmény: (#4294.) Nagy Róbert
Szerintem a Clown, vagy a North a legjobb vitorla, focknak és grósznak, ha van rá lehetoséged akkor mindkettot próbált ki, a Clown általában jobb szokott lenni, de nem bírja olyan sokáig mint a North!rnGolyónak én a Vogelmaiert, (remélem így kell írni), ajánlanám, nekem nagyon bejött. Részemrol ennyi, többiek???
#4294. Szerző: Kolezoli - 2002.10.07. 13:40 Előzmény: (#4294.) nori
Norikaaaa...rnMikor beirtam mar lattam hogy gond van... Szoval legelol a GADZSI aztan meg szuletesi sorrendben.
#4294. Szerző: Zsóti - 2002.10.07. 13:51 Előzmény: (#4294.) Garzi
Szia Robi!rnrnSzerintem majdnem minden vitorla tök jó, csak az a kérdés, kinek mi áll jobban a kezéhez. Én a Clown-t szeretem a legjobban, mert annak az állításával kell a legkevesebbet agyalni, az meg ugye nálam kifejezetten elonyös... ) Szerintem a Clown spinakkerekkel sincsen baj (Nóri nem fog egyetérteni) két szezont simán kibír (ld. az én kék-fehér ballonom) utána meg már úgyis illenék cserélni. Állítólag a VM jobban húz, de olyan túl nagy különbséget nem vettem észre.rnrnZsóti
#4294. Szerző: Nagy Róbert - 2002.10.07. 10:02
Lenne egy kérdésem a nálam sokkal tapasztaltabb kalózosokhoz.rnAzt szeretném megtudni, melyik kalóz vitorla a legjobb a piacon? Tudom, nem egyszeru a kérdés. Eddíg Horváth féle vásznakkal mentünk, de szeretnénk kipróbálni mást is! Elore is köszi!
« Vissza a témákhoz
  • SBGK Szabadalmi és Ügyvédi Irodák
  • FESTINA
  • VM Sails
  • UT-Expert
  • GlobeNet Zrt.
  • Jammertal Borbirtok
  • GanzHydro Kft.
  • Expert Társaságok Miskolc
  • fps webügynökség
  • microware Hungary Kft.
  • Fiktív Pub