Csapatszellem (avagy a régi vendégkönyv folytatása)

Hozzászólások száma: 4292 db
#4293. Szerző: Ilcsi - 2002.10.04. 14:23
Bence! Beszéltem a Jegenyével a vászon vásárlásról. Még gondolkoznak a dolgon Bélával.rnDe próbáltam rábeszélni oket. Ha tudok közelebbit akkor szólok
#4293. Szerző: Kolezoli - 2002.10.07. 09:43
GyerekekrnOlyan szél volt Agárdon szombaton, hogy a kalóz szét akart szakadni siklás közben raumban...rnJött a víz fel ezerrel, mi meg lógtunk félig ki félig hátra s közben vágtattunk...rnJézus-jézus... Beszámoló hamarosan...
#4293. Szerző: Zsóti - 2002.10.07. 09:50 Előzmény: (#4293.) Kolezoli
Zolikám!rnrnMost, hogy túléltétek, megkérdezném, hogy hányan jöttök a kalózos bulira? (Laci bácsival együtt).
#4293. Szerző: Nagy Róbert - 2002.10.07. 09:59
Sziasztok! A hét végén mi is új sebességtartományát vizsgáltuk a gépnek! Ilyen gyorsan még nem siklattunk! Élmény volt!
#4293. Szerző: Beno - 2002.10.04. 13:18
magam részérol azt gondolom hogy ha egy héttel elore hozzuk a Bajnokságot akkor egy kicsit túl sokat fogunk versenyezni 9 nap egyfolytában nem sok ez? rnNekem kicsit szabadság is ez a bajnoksági hét tehát legalább elotte 1-2 nap vagy utána nem rossz. rnEzen kívül az EB elott az osztrák bajnokság is... szóval nem mintha nem szeretnék versenyezni de nekem soknak tunik. rnNem lehet szerezni a Nemzetközi hétre más zsurit meg rendezot. Elvégre az csak!!! egy Nemzetközi hét alig 50 indulóval... 6-7 hajóosztályban!!!!rnmajd én szólok Dórának hogy azt nem vállalhatja el, Pisti meg majd beteget jelent és az orvos Fertoi t(k)úrára irja ki.rnAKKOR EZT MEGOLDOTTUK MI A KÖVETKEZO GOND???
#4293. Szerző: eszti - 2002.10.03. 18:41
szetintem ez az egybepakolosdi jó olyan szempontból, hogy kevesebb utazgatás (nekem mondjuk spec nem szempont ebben az esetben), viszont viz is kéne hozzá. meg utána teljes KO... de alapjában véve jó ötlet
#4293. Szerző: Ádám - 2002.10.03. 16:15 Előzmény: (#4293.) Garzi
Garzikám láthatod hogy szakmámból kifolyólag politikus alkat vagyok és még véletlenül sem említettem ilyen indokot. Persze hogy ez is nyomós ok, viszont hátrány is lehet, gondold el, hogy SÉP után mindenki vágtat Füredre, péntek du. vége, jól berúgtok és vágtatás vissza Fertore a Széchenyire.
#4293. Szerző: Garzi - 2002.10.03. 15:53
Nori, emlékeim szerint tartaléknak beraktátok egy balatoni helyszínt hogyha kedvezotlenül alakulna a vízszint a nyugati határ mentén, nem? rnÁdám?
#4293. Szerző: nori - 2002.10.03. 15:49
...jo a SÉP és SZéchenyi közötti hétvége, kérdés, mi lesz a vízszinttel? hamarosan dönteni kell!
#4293. Szerző: nori - 2002.10.03. 10:33 Előzmény: (#4293.) Ádám
... a SEP-et mi nyertük!!! hurra hurra hurra!!!!
« Vissza a témákhoz
  • SBGK Szabadalmi és Ügyvédi Irodák
  • FESTINA
  • VM Sails
  • UT-Expert
  • GlobeNet Zrt.
  • Jammertal Borbirtok
  • GanzHydro Kft.
  • Expert Társaságok Miskolc
  • fps webügynökség
  • microware Hungary Kft.
  • Fiktív Pub