Csapatszellem (avagy a régi vendégkönyv folytatása)

Hozzászólások száma: 4277 db
#4278. Szerző: Kolezoli - 2002.07.17. 16:12
GyerekekrnrnAz elmúlt napok folyamatos támadásait viszautasítom.rn1. Szerintem már mindenki borult kalózzal. Van aki nem?rn2. Mindenki borult már siklóval is. Van aki nem?rn3. Mindenki tört már árbócot, vagy van aki még nem?rnAkkor nincs felesleges beszólás vagy végleg megharagszom Mindenkire aztán irgumburgum.rnVárom a válaszokat.rnKolezoli
#4278. Szerző: hajdulaci - 2002.07.15. 15:53
Hát igen, azt hiszem "megnyertem" a KIBORULTÖBBETASIKLÓVAL versenyt, de hangot adnék annak a véleményemnek, hogy ennek csak az az oka, hogy Zoli eltörte az árbócát a "futam" alatt ...)))) Konkrétan meg tudtam oldani azt is , hogy mikor egy pillanatra csendesedett a balhé, és én HÜJE leejtettem egy cseppet , egy hirtelen dörrenet után gyakorlatilag a hajó elott repültem a vízbe......Hozzáteszem e kis játék elott egy szemüvegemmel több volt, amin most a halak osztoznak...rnKöszi a lehetoséget minden mályisnak, tényleg parádés volt az egész!!!!!!!!!!!
#4278. Szerző: nori - 2002.07.02. 22:26 Előzmény: (#4278.) eszti
... szerencsere nagyon puha es jo mely az iszap, ugyhogy legalabb kart nem tesz a kormanyban...egy jo kis iszappakolas - annak pl a zsoti orulni fog! :-)) vegulis koztudott, hogy az iszap egeszseges a bornek, meg funek fanak.... a kormany meg fabol van... sajnos a vizallasrol senki nem tehet! (pedig milyen jo lenne ha lenne egy felelös!! azt jol elkapnank!)
#4278. Szerző: Koleszár Péter - 2002.06.18. 09:34
Sokan jártok a honlapon, de jó volna ha az adatbázisba is feljelentkeznétek. Tényleg csak 5 perc és ha valaki nem tudná a legjobb eredményét az még mindig megnézheti a bajnokok oldalon is.rnA hajóban el?l ül? emberek is nyugodtan kitölthetik az adatbázist. Garzi, Zolika 1,2, Kovács Laci, Kámán T... HOgy tovább ne is sololjam
#4278. Szerző: Zsolti - 2002.06.11. 10:22 Előzmény: (#4278.) Pallay Tibor
Szia Pallus!rnrnNagyon kíváncsi leszek, hogy milyen a hely, lécci csináljál egy pár fotót, ha tudsz! Elore is köszi, üdv: Zsolt
#4278. Szerző: nori - 2002.06.02. 19:56
hi, megvolt a fertoi verseny a hétvégén, cikk holnap estig, pussz, nóri
#4278. Szerző: drg - 2002.05.06. 20:40 Előzmény: (#4278.) Ilcsi
Örülünk neki, hogy jól éreztétek magatokat! Szívesen várunk mindenkit a többi regattánkra!
« Vissza a témákhoz
  • SBGK Szabadalmi és Ügyvédi Irodák
  • FESTINA
  • VM Sails
  • UT-Expert
  • GlobeNet Zrt.
  • Jammertal Borbirtok
  • GanzHydro Kft.
  • Expert Társaságok Miskolc
  • fps webügynökség
  • microware Hungary Kft.
  • Fiktív Pub