Csapatszellem (avagy a régi vendégkönyv folytatása)

Hozzászólások száma: 4276 db
#4277. Szerző: hajdulaci - 2002.07.15. 15:53
Hát igen, azt hiszem "megnyertem" a KIBORULTÖBBETASIKLÓVAL versenyt, de hangot adnék annak a véleményemnek, hogy ennek csak az az oka, hogy Zoli eltörte az árbócát a "futam" alatt ...)))) Konkrétan meg tudtam oldani azt is , hogy mikor egy pillanatra csendesedett a balhé, és én HÜJE leejtettem egy cseppet , egy hirtelen dörrenet után gyakorlatilag a hajó elott repültem a vízbe......Hozzáteszem e kis játék elott egy szemüvegemmel több volt, amin most a halak osztoznak...rnKöszi a lehetoséget minden mályisnak, tényleg parádés volt az egész!!!!!!!!!!!
#4277. Szerző: nori - 2002.07.02. 22:26 Előzmény: (#4277.) eszti
... szerencsere nagyon puha es jo mely az iszap, ugyhogy legalabb kart nem tesz a kormanyban...egy jo kis iszappakolas - annak pl a zsoti orulni fog! :-)) vegulis koztudott, hogy az iszap egeszseges a bornek, meg funek fanak.... a kormany meg fabol van... sajnos a vizallasrol senki nem tehet! (pedig milyen jo lenne ha lenne egy felelös!! azt jol elkapnank!)
#4277. Szerző: Koleszár Péter - 2002.06.18. 09:34
Sokan jártok a honlapon, de jó volna ha az adatbázisba is feljelentkeznétek. Tényleg csak 5 perc és ha valaki nem tudná a legjobb eredményét az még mindig megnézheti a bajnokok oldalon is.rnA hajóban el?l ül? emberek is nyugodtan kitölthetik az adatbázist. Garzi, Zolika 1,2, Kovács Laci, Kámán T... HOgy tovább ne is sololjam
#4277. Szerző: Zsolti - 2002.06.11. 10:22 Előzmény: (#4277.) Pallay Tibor
Szia Pallus!rnrnNagyon kíváncsi leszek, hogy milyen a hely, lécci csináljál egy pár fotót, ha tudsz! Elore is köszi, üdv: Zsolt
#4277. Szerző: nori - 2002.06.02. 19:56
hi, megvolt a fertoi verseny a hétvégén, cikk holnap estig, pussz, nóri
#4277. Szerző: drg - 2002.05.06. 20:40 Előzmény: (#4277.) Ilcsi
Örülünk neki, hogy jól éreztétek magatokat! Szívesen várunk mindenkit a többi regattánkra!
« Vissza a témákhoz
  • SBGK Szabadalmi és Ügyvédi Irodák
  • FESTINA
  • VM Sails
  • UT-Expert
  • GlobeNet Zrt.
  • Jammertal Borbirtok
  • GanzHydro Kft.
  • Expert Társaságok Miskolc
  • fps webügynökség
  • microware Hungary Kft.
  • Fiktív Pub